ما برنامه نویس و گرافیست هستیم که در نارمند جمع شدیم تا وب‌سایت‌هایی با طرح‌های خاص طراحی کنیم که به راحتی به روز شوند.
خودمان هم به یاری انگلیسی و اینترنت آدم‌های به‌روزی هستیم :)

ما پس از ساخت پروژه‌های بزرگ نرم‌افزاری دانشگاهی،  به هنرمندان پنل‌های ویژه‌ای می‌دهیم تا وب سایت هایی داشته باشند تا به راحتی به روز اش کنند چون دوست‌شان داریم و کار هم با آن‌ها راحت است ;) گیر نمی دهند.

ما در سرزمین نت زنده گی می کنیم و همیشه در دسترس هستیم و می‌توانید ما را این جا پیدا کنید

دانسته‌ها و داشته‌های خودمان را می‌نویسیم و می‌گوییم و از اینکه فوت و فن کار خودمان را با دیگران به اشتراک می‌گذاریم هیچ نمی‌ترسیم، چون هر روز چیز جدیدی برای گفتن داریم.

ما پنج نفر هستیم و حواس‌مان هست همین پنج نفر بمانیم، نمی‌خواهیم ارتشی بزرگ باشیم چون فرمانده و مدیر نیستیم و این کارهای عجیب و غریب ما را از ساخت وب‌سایت‌های خاص دور می‌کند.
فرزام خجسته نیا

فرزام خجسته نیا تحلیل گر هست، یعنی پروژه های پیچیده رو تحلیل می کنه تا بشه به وب سایت تبدیل اش کرد، بعد از تحلیل هم دست به کار میشه و وارد گود میشه. تحلیل سامانه پژوهشی نارمند هم از کارهای فرزام بود.
اون نفر برگزیده المپیاد علمی دانشجویان سال 1380 بود و با وزارت دفاع، سازمان نقشه برداری کشور و آموزش و پرورش هم کار کرده.
وحيد حلاجی

وحید حلاجی طراح و برنامه نویس سامانه های تحت وب هستش، وب سایت خودش نامزد جشنواره وب ایران در سال 1390 بود. وحید در مسابقات دانشجویان دانشگاه آزاد سال 1384 طراح برگزیده وب انتخاب شده بود. پایگاه داده و معماری نرم افزار حوزه تخصصی وحید هست. سامانه آموزش مداوم نارمند رو هم وحید پیش برده بود.
تورج صابری وند

تورج گرافیست و نویسنده متن‌های خلاق تجاری است. عضو رسمی انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران بود. امسال اولین کتاب تصویرسازی‌های مینی‌مال اش منتشر شد و لوگوی رایتـل (اپراتور نسل سوم موبایل کشور) را هم طراحی کرد. در یونان، ایتالیا، آلمان، استرالیا، ژاپن و.. بیش‌تر از 30 نمایشگاه در ایران شرکت کرده.
گرافیک وب سایت شما رو هم تورج طراحی می کنه، اما اگر طرح مینی مال دوست ندارید طرح رو باید خودتون کار کنید.
آرش بیش از این که برنامه نویس باشه برنامه ساز و توسعه دهنده هست. حتمن در مورد آخرین فن آوری امروز چند تا مقاله خونده، می تونید بهش ایمیل بزنید و ازش بپرسید! آرش میزبان پادکست های تخصصی نارمند هست و مقام اول کشوری رو هم در جشنواره مقالات تخصصی دانشجویی در سال 1386 برد.
طاهره پورخلیل

طاهره دختر نینجای front-end نارمند هست، گرافیک وب سایت شما رو به صفحه های وب تبدیل خواهد کرد، زبان انگلیسی و فرانسه می دونه و یه کتاب در مورد کپی رایتینگ در دست ترجمه داره.
نرم‌افزارهایی که ساخته‌ایم: