ما در نارمند سامانه های تحت وب تولید می کنیم، وب سایت طراحی می کنیم، اپلیکیشن می سازیم، خدمات میزبانی وب و دامنه می دهیم، با مشتری ها در ارتباط هستیم، دنبال مشتری می رویم و هر چیز دیگری که در کنار این فعالیت ها لازم باشد انجام می دهیم.

همدیگر را با اسم های کوچک مان صدا می کنیم، نه با نام خانوادگی. ” مهندس “ هم کنایه ای است که گاهی همدیگر را با آن خطاب می کنیم. بعد از ظهر پنج شنبه ها کار را تعطیل می کنیم و تحت شبکه با هم گیم بازی می کنیم، البته این مورد اختیاری است و اگر کسی دوست نداشته باشد می تواند خود را از بازی محروم کند. کار ها را بین خودمان تقسیم می کنیم و پیشرفت کار ها را با ایمیل به هم گزارش می دهیم، از رئیس بازی هم به شدت خودداری می کنیم. ساعت کاری هم استاندارد 9 تا 5 است (Nine to Five)، یعنی هشت ساعت در روز، مهم انجام کارهاست! در شرکت ما، هر کسی موسیقی خود را گوش دهد (البته با هدفون) گرافیک دسکتاپ کامپیوتر شما جز حریم خصوصی شماست. درآمد شما هم در شرکت بر اساس کاری است که انجام می دهید.

خوب اگر برای شما کار کردن در چنین شرکتی جذاب هست می توانید فرم زیر را تکمیل و برای ما ارسال کنید، ما با شما تماس خواهیم گرفت :